http://www.dres.cz/rubriky/produkty/cyklistika/druhy-cyklistickeho-obleceni/cyklisticke-dresy-s-kratkym-rukavem/ http://www.dres.cz/rubriky/produkty/cyklistika/druhy-cyklistickeho-obleceni/cyklisticke-dresy-s-kratkym-rukavem/

Hledáte obchod, kde byste si mohli pořídit cyklistické dresy přesně na míru? Máte jasnou představu o designu vašeho oblečení na kolo? Nechcete si kupovat oblečení na kolo v běžných obchodech, protože nechcete mít stejné oblečení jako ostatní? Na tom není nic neobvyklého. Někdo se spokojí s obyčejným oblečením ze sportu, jiný musí mít oblečení, které bude naprosto dokonale odpovídat jeho požadavkům, i když jsou náročné. My vám nabízíme přesně to, co hledáte. Naše nabídka je široká, protože chceme uspokojit požadavky všech zákazníků. Raglánový střih pro nás není žádnou překážkou. Záleží jen na vás, co budete požadovat. Nabízíme vám střihy pro muže i pro ženy. Nenabízíme vám žádné universální oblečení na kolo. To u nás nehledejte. 

Musí člověku sedět

Pokud má oblečení na kolo splňovat všechen potřebný komfort, musí sedět danému člověku přesně na míru. Určitě se v tomto případě vyplatí investovat do oblečení, které bude ušito dle vaší postavy. Jen tak budete mít zaručeno, že vám bude sedět i ve vašich problémových partiích. Ať už jsou to stehna, boky či ramena.